SEKMADIENĮ PRALEISK AKTYVIAI

GEGUŽĖS 29 D. KLAIPĖDOS VASAROS ESTRADA

Festivalis „Riedam į vasarą“ vėl sugrįžta į Klaipėdą su išskirtine varžybine programa!

Visa informacija FB evente: RIEDAM Į VASARĄ

Turi dviratį, riedučius ar paspirtuką ar kitą bemotorę transporto priemonę? Mėgsti aktyvų laisvalaikį, greitį, vėją ir adrenaliną? Tada tu turi būti čia  – suburk šeimos narius, pakviesk draugus ir riedėk į iškirtinai aktyvų paskutinį pavasario sekmadienį Klaipėdos vasaros estradoje!

Renginys prasidės masiniu visų dalyvių riedėjimu per miestą, visi dalyviai gaus renginio gertuves.

Taip pat vyks ir MTB dviračių varžybos: Velostreet Klaipėdos kalnų dviračių varžybos į kurias būtina registruotis. Registracija pateikiama žemiau:

REGISTRACIJA

Išankstinė registracija sustabdyta.

RENGINIO PROGRAMA

 • 10:30 Renginio atidarymas, BMX dviračių pasirodymas

 • 11:00  Masinis važiavimas per miestą

 • 11:25  BMX dviračių pasirodymas

 • 11:50 Darželinukų varžybų startas

 • 12:00  Vaikų MTB varžybų startas

 • 12:15  Vaikų ir darželinukų varžybų apdovanojimai

 • 12:30 Bendras MTB varžybų startas

 • 12:45 – 15:00 Sprinto su kliūtimis varžybos

 • 12:45 – 15:00 Šeimų estafečių rungtis

 • 16:00 Apdovanojimai, loterija, varžybų uždarymas.

 • **Viso renginio metu vyks: Vasaros stovyklų ir užimtumo mugė, dirbtuvės, žaidimai ir kitos smagios veiklos.

RENGINIO NUOSTATAI

ORGANIZATORIAI

BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla, DSK Velostreet.

VARŽYBŲ VIETA 

Klaipėda; Vasaros estrada. 2022-05-29d. (sekmadienis)

VARŽYBŲ RUNGTYS 

Rekomenduojama į rungtį atvykti bent prieš 1val. iki pasirinktos distancijos starto.

MTB varžyboms būtina REGISTRACIJA.

VARŽYBŲ DALYVIAI PRIVALO DĖVĖTI ŠALMUS.

Darželinukų distancija (500m): registracija nemokama, gali dalyvauti vaikai gimę 2016 ir jaunesni.  Apdovanojami 3 greičiausi berniukai ir mergaitės.

Vaikų MTB varžybos (1km): registracija mokama. Gali dalyvauti vaikai gimę 2011 -2015 metais. Apdovanojami 3 greičiausi berniukai ir mergaitės.

MTB Varžybos (18km, 36km): registracija mokama. Gali dalyvauti gimę 2011 ir vyresni. Apdovanojami 3 greičiausi vyrai ir moterys.

Sprinto varžybos su kliūtimis (500m)registracija nemoka – renginio vietoje, gali dalyvauti nuo 10 metų. Trasą sudarys specialios kliūtys. Užsiregistravę dalyviai trasą gali įveikti individualiai bet kuriuo laiku. Greičiausiai įveikę trasą bus apdovanoti specialiais prizais.

Šeimų estafečių rungtis (4x500m)registracija nemoka – renginio vietoje, gali dalyvauti šeimų komandos sudarytos iš ne mažiau kaip 3 ir ne daugiau kaip 4 narių. Estafetę sudarys trasos mišku ir asfaltu. Užsiregistravusios šeimos estafetę gali įveikti bet kuriuo jiems patogiu laiku, fiksuojamas estafetės įveikimo laikas. Greičiausios šeimos apdovanojamos specialias prizais. 

DALYVIAI

 1. Varžybose gali dalyvauti visi norintys, iš anksto užsiregistravę, pasitikrinę sveikatą, susipažinę su varžybų nuostatais bei tai patvirtinę registracijos metu. Visi dalyviai renginyje dalyvauja laisva valia, niekieno neverčiami ir prisiima visą su dalyvavimu varžybose susijusią (tame tarpe su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) riziką bei įsipareigoja dėl to varžybų organizatoriams nereikšti jokių pretenzijų.
 2. Kiekvienas dalyvis užsiregistravimu savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais.
 3. Už nepilnamečius atsako jų tėvai, globėjai arba treneris.
 4. Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad supranta, jog dalyvavimas renginyje yra susijęs su dideliu žmogaus fizinių galimybių išbandymu, taip pat patvirtina, kad yra pasitikrinęs sveikatą, laikosi Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytų sveikatos pasitikrinimo reikalavimų. Kilus įtarimų dėl netinkamos sveikatos būklės, organizatoriams paprašius, dalyvis privalo nutraukti savo dalyvavimą renginyje ir pasikonsultuoti su gydytoju.
 5. Dalyvis supranta ir patvirtina, kad organizatoriai neatsako ir neatlygins dalyvio sveikatai ar gyvybei padarytos žalos. Visa rizika ir atsakomybė dėl dalyvio sveikatos sutrikimų, sužalojimų ir nelaimingų atsitikimų, atsiradusių dalyvaujant renginyje, tenka tik dalyviui.
 6. Dalyvis privalo turėti šalmą.
 7. Registruotis į bet kurią rungtį galima tik savo vardu. Savo numerį perduoti kitam dalyviui draudžiama. Tokiu atveju dalyviai bus diskvalifikuojami, o rezultatai į varžybų protokolą neįtraukiami.

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Renginio organizatoriai pasilieka teisę, reikalui esant, keisti varžybų taisykles.

TAPK SAVANORIU

Savanoriaudamas įgysi neįkainojamos patirties prisijungiant prie varžybų organizavimo, bei susipažinsi su daug įdomių žmonių, ugdysi organizacinius gebėjimus.